Adisoft logo

Verslo valdymo sistemos

Kitaip nei anksčiau, šiandien netikslus ir neteisingai pasirinktas įmonės valdymas dažnai tampa kliūtimi, neleidžiančia sudaryti tinkamų sąlygų verslo augimui. Norėdami tiksliai žinoti, kas vyksta jūsų įmonės verslo viduje, turite aiškiai suprasti operacijas bei matyti esminius verslo analitikos, darbuotojų darbo našumo bei kitus įmonės veiklos duomenis. Turėdami realiu laiku pasiekiamą informaciją, galėsite matyti tendencijas, daryti pagrįstas išvadas, operatyviai reaguoti į pokyčius rinkoje ir laiku pastebėti atsiveriančias galimybes. Skamba per daug idealistiškai? Puiku! Technologijų perversmas atvėrė neribotas galimybes, o Adisofto specialistų darbas yra pažaboti jas jūsų verslo veiklos efektyvumo gerinimui.

SUSISIEK SU MUMIS

Diegdami ir pritaikydami technologiškai pažangią verslo valdymo sistemą (ERP – Enterprise resource planning) iš pradžių atsakome į klausimą, kuo konkreti sistema gali būti naudinga verslui ir kaip ji gali pakeisti esamus efektyvumo rodiklius bei verslo procesus. Atlikdami tokią analizę įsigiliname į problemų esmę, todėl siūlome tik efektyvius jų sprendimo būdus. Šiuolaikiški IT sprendimai, pažangi programinė įranga ir procesų optimizavimas šiandien efektyviausiai padeda spręsti versle kylančias žmogiškųjų išteklių, produktyvumo, logistikos, tiekimo grandinės bei pelningumo problemas.

Verslo valdymo sistemos 0

CRM Klientų Valdymo Sistemos Įdiegimas. 

Klientų valdymo sistema (CRM sistema) – ne privalumas, o būtinybė bet kokio verslo valdymo procese. Moderni CRM programa leidžia rūpintis klientų privatumo politika, visapusiškai valdyti vartotojo duomenis ir panaudoti juos skatinant pardavimus, planuojant reklamą ir analizuojant klientų veiksmus.

Šios sistemos pagalba galėsite stebėti rinkodaros veiksmų ir pardavimų koreliaciją, ryšių su klientais ypatumus, pirkimo įpročius, jų atsiliepimus apie jūsų vykdomą veiklą bei kitą vartotojų informaciją. Išmani CRM sistema skirta vidiniams jūsų įmonės poreikiams.

Verslo valdymo sistemos 1

Verslo Valdymo Sistemų Įdiegimas. 

Verslo valdymo sistemos (VVS) apima visus įmonės verslo procesus: ne tik patogiai valdykite finansų bei tiekimo grandines, projektus ir pavienes užduotis, bet ir stebėkite sandėlyje esančius likučius, optimizuokite prekybos ir rinkodaros procesus, generuokite ir pateikite ataskaitas.

Su pažangia verslo valdymo sistema jūsų logistikos ir tiekimo grandinės valdymas pagaliau taps paprastas ir intuityvus.

Verslo valdymo sistemos 2

EDI duomenų mainai. 

Nesvarbu ar valdote didelę įmonę, ar vos kelių žmonių verslą, elektroniniai duomenų mainai pavers jūsų kasdienius galvos skausmus į autonomiškus ir tiksliai valdomus procesus. Profesionalūs EDI (Electronic Data Intercharge) sprendimai išlaisvins jus nuo įprastų rūpesčių, todėl galėsite koncentruotis į tai, kas svarbu jūsų verslo augimui.

Mažesni verslai, turėdami ribotus išteklius, stengiasi sutaupyti automatizuodami užsakymo procesus, kai tuo tarpu didelės įmonės, kur kasdienės operacijos reikalauja kur kas daugiau resursų, investuoja į automatizaciją siekdamos verslo našumo.

adisoft logoodoo logooctober badgesucuri badgeespo crmaward gif

Adisoft studija

Ulonų g. 5, LT-08240 Vilnius

Bendraukime

linkedin whiteLinkedInfacebook whiteFacebook
©2024. Visos teisės saugomos.
Privatumo politika