Adisoft logo

Reklama internete

Nepriklausomai nuo to, ar valdote internetinę parduotuvę, ar turite reprezentacinę įmonės svetainę, efektyvi reklama internete suteikia galimybę verslui būti matomam. Ir ne tik tai! Šiandieninėje konkurencinėje aplinkoje išsiskirti nėra paprasta, tad šiame skaitmeniniame amžiuje sėkmę lemia konkurencinis pranašumas, kurį geba suteikti tikslingai naudojami reklamos internete įrankiai. Mūsų programuotojai ir internetinės rinkodaros specialistai kuria strategiškai orientuotus SEO paslaugų ir „Google Ads“ reklamos planus ir rūpinasi, kad reklama internete pavirstų į jūsų investicijų grąžą, augantį klientų ratą bei didėjantį jūsų prekinio ženklo žinomumą rinkoje.

SUSISIEK SU MUMIS

Kaip visa tai vyksta? Iš pradžių atliekame išsamią SEO paslaugos analizę, kurios metu tiriame esamos svetainės kodą. Suradę pasenusius tinklalapio elementus juos tobuliname ir pritaikome prie naujausių „Google“ bei kitų paieškų sistemų algoritmų kriterijų. Išanalizuojame raktinius žodžius, sudarome jų sąrašą ir priskiriame juos vidiniams svetainės puslapiams. Iš karto po to pereiname prie tikslingos vidinės bei išorinės SEO optimizacijos, Google Adwords, Facebook ir Instagram ads reklamos bei turinio strategijos darbų.

Yra daug būdų, kaip pasiekti tikslinį vartotoją, tačiau teisingai parinkta kontekstinė reklama šiandien kuria didžiausią pridėtinę vertę įmonėms. Reklamos kampanijų kūrimas, Google display ir kiti įrankiai padės siekti jūsų įmonės internetinės rinkodaros tikslų, o Adisofto Google specialistų komanda pasirūpins, kad reklama internete taptų dar vienu jūsų verslo lūžio tašku!

Reklama internete 0

SEO Paslaugos. 

Vidinės SEO optimizacijos metu yra sutvarkoma vidinė svetainės struktūra, turinys ir informacija. Jos dėka vartotojai yra tikslingai atvedami į jūsų svetainę, greitai ją perpranta ir lengvai suranda reikiamą informaciją. Atlikdami vidinę SEO optimizaciją taip pat visuomet vadovaujamės naujausiomis „Google“ tendencijomis. Vykdydami raktinių žodžių analizę parenkame tikslines frazes, kurios atitinka puslapio tematiką ir padeda pasiekti aukštesnį svetainės SEO reitingą. Tokiu būdu yra padidinamas svetainės lankytojų srautas bei pritraukiami tiksliniai klientai, kuriuos domina jūsų produktai ar paslaugos.

Išorinio SEO optimizavimo tikslas – kurti kokybiškas atgalines nuorodas naudojant analizės metu atrinktus raktinius žodžius. Išorinis SEO optimizavimas yra vykdomas tik pilnai atlikus vidinius SEO optimizavimo veiksmus. Išorinio optimizavimo metu yra bandoma pasiekti kuo didesnį atgalinių nuorodų į svetainę skaičių vadovaujantis atrinktais raktažodžiais bei kitų panašių svetainių turiniu.

Reklama internete 1

Google Adwords. 

Užbaigus svetainės optimizavimo darbus yra atliekami Google Adwords reklamos darbai. Reklama Google paieškos sistemoje padeda papildomai iškelti svetaines ir padaryti jas dar labiau matomomis. Tai yra paranku tiek siekiantiems į svetainę atvesti tikslinį klientų srautą, tiek didinti prekinio ženklo žinomumą rinkoje. Google Adwords yra vienas populiariausių įrankių siekiant įgyti konkurencinį pranašumą bet kurioje srityje. Google Ads ir Google Analytics – specializuota paslauga jūsų poreikiams, kurią vykdo sertifikuoti Adisofto specialistai.
Reklama internete 2

Facebook Ir Instagram Ads. 

Tiek Facebook, tiek Instagram socialiniai tinklai turi idealius įrankius susisiekti su jūsų klientais, nuolatos būti arčiau jų ir priminti apie save.

Facebook reklama kartu su Instagram reklama šiandien yra efektyvus būdas auginti savo verslą, todėl Adisoftas padės jums įtraukti jūsų klientus į norimą veiklą, sudominti bei pateikti informaciją apie jūsų prekes ar paslaugas įdomia, intriguojančia forma.

Reklama internete 3

Turinio Strategija. 

Turinio strategija nebėra vien tik pavienių raktinių žodžių naudojimas. Efektyviam SEO funkcionavimui yra būtinas kontekstas. Ne tik pakonsultuosime turinio valdymo klausimais, bet ir sukursime pamatuotą turinio strategiją jūsų verslui.

Padėsime pritraukti interneto vartotojus į jūsų svetainę, todėl galėsite džiaugtis sulaukę didelio svetainės lankytojų SEO srauto iš „Google“, „Bing“ ar „Yandex“ paieškos sistemų. Svetainės turinys dar niekada nebuvo toks svarbus, o mūsų užduotis yra jūsų svetainės turinį paversti vienu svarbiausių jūsų verslo veiklos variklių!

adisoft logoodoo logooctober badgesucuri badgeespo crmaward gif

Adisoft studija

Ulonų g. 5, LT-08240 Vilnius

Bendraukime

linkedin whiteLinkedInfacebook whiteFacebook
©2024. Visos teisės saugomos.
Privatumo politika