Adisoft logo

Svetainių kūrimas

Vizualūs dizaino sprendimai bei profesionalus ir aiškus jų pateikimas – pagrindinė Adisofto misija. Skaitmeniniame pasaulyje intenetinių svetainių kūrimas yra tai, kas leidžia atsiskleisti verslui. Ar tai būtų internetinė parduotuvė, ar įmonės tinklalapis, Adisoftas pasirūpins, kad jūsų interneto svetainė verslui taptų idealiu atspirties tašku!

Mūsų įgyvendinami projektai yra kuriami išanalizuojant ir perteikiant konkretaus verslo stilių. Esame įsitikinę, kad nėra vieno recepto, kuris būtų tinkamas visoms industrijoms, todėl pasitelkiame savo specialistų kūrybiškumą, šiuolaikinius UX/UI bei vidinius SEO sprendimus tam, jog sukurtume išskirtinę vartotojų patirtį naudojantis jūsų svetaine. Elektroninių parduotuvių kūrimas – neatsiejama mūsų kasdienio darbo dalis.

SUSISIEK SU MUMIS

Svetainių kūrimas 0

Unikalaus Dizaino Kūrimas. 

Unikalaus dizaino sprendimai– mūsų kasdienybė. Atliekame dizaino kūrimo darbus nuo idėjos iki įgyvendinimo: logotipai, reklaminiai baneriai, firminis stilius, elektroniniai atvirukai, WEB dizaino kūrimas, el. parduotuvės, aplikacijų bei žaidimų dizainas ir dar daugiau.

Mūsų užduotis – per akimirką su vartotoju užmegzti ryšį kuriant unikalų ir šiuolaikišką svetainių dizainą.

Svetainių kūrimas 1

Interneto svetainių kūrimas 

yra neatskiriama bet kokio verslo ar veiklos dalis. Dažniausiai keliami internetinės svetainės tikslai – įtraukti vartotojus į vykdomą veiklą bei pasiekti platesnę auditoriją.

Adisofto svetainių kūrimo specialistai dirbdami kartu su verslo analitikais įsigilins į jūsų srities ypatumus ir sukurs funkcionalią svetainę jūsų poreikiams.

Svetainių kūrimas 2

WEB Dizaino Pritaikymas Mobiliesiems Įrenginiams. 

Šiandien daugiau nei pusė interneto vartotojų paieškas vykdo mobiliųjų įrenginių pagalba, todėl vidiniai SEO sprendimai, šiuolaikiškas UX/UI dizainas – ne galimybė, o būtinybė, kuria turėtų pasinaudoti visi siekiantys, jog jų interneto svetainės puslapis būtų praktiškas ir funkcionalus.

Vartotojams galėdami pasiūlydami sklandžią svetainės navigaciją mobiliajame įrenginyje užtikrinsite, kad internetinis srautas būtų išnaudotas jūsų verslo naudai.

Svetainių kūrimas 3

Tinklapio Palaikymo Planai. 

Mėnesiniai Adisofto tinklapio palaikymo planai, tai profesionali interneto svetainių priežiūra, skirta užtikrinti sklandų svetainės veikimą, efektyvų problemų sprendimą bei nuolatinį svetainės tobulinimą. Tai yra ypač naudinga šiuolaikinėje e-komercijoje, kur verslo aplinka kinta kone kasdien.

Pasirinkite jūsų poreikius atitinkantį mėnesinį tinklapio palaikymo planą ir būkite visiškai ramūs dėl tinkamo svetainės funkcionavimo, profesionalios priežiūros ir administravimo.

adisoft logoodoo logooctober badgesucuri badgeespo crmaward gif

Adisoft studija

Ulonų g. 5, LT-08240 Vilnius

Bendraukime

linkedin whiteLinkedInfacebook whiteFacebook
©2024. Visos teisės saugomos.
Privatumo politika