Adisoft logo

Elektroninės parduotuvės ir jų vystymas

Jūsų internetinė parduotuvė nefunkcionuoja taip, kaip to tikėjotės? Labai realu, kad jūsų elektroninė parduotuvė neatitinka pagrindinių šiandieninių e-prekybos standartų. B2B pardavimai šiandien sudaro vis didesnę e-komercijos dalį, todėl Adisofto IT specialistų komanda kuria naujus ir padeda tobulinti jau veikiančius e-komercijos projektus.

Mūsų įgyvendinami projektai yra kuriami išanalizuojant ir perteikiant konkretaus verslo stilių. Esame įsitikinę, kad nėra vieno recepto, kuris būtų tinkamas visoms industrijoms, todėl pasitelkiame savo specialistų kūrybiškumą, šiuolaikinius UX/UI bei vidinius SEO sprendimus tam, jog sukurtume išskirtinę vartotojų patirtį naudojantis jūsų svetaine. Elektroninių parduotuvių kūrimas – neatsiejama mūsų kasdienio darbo dalis.

SUSISIEK SU MUMIS

Padidinkite e-prekybos efektyvumą pasinaudodami šiuolaikiškais elektroninės parduotuvės kūrimo ir vystymo sprendimais. Remdamiesi mūsų verslo analitikų atliktų analizių duomenimis galime greitai identifikuoti jūsų internetinės parduotuvės trūkumus ir pasiūlyti efektyvius optimizavimo sprendimus, kurie iš naujo prikels jūsų verslą. Nuo pagrindų kuriame ne tik interneto svetainės dizainą, bet ir rūpinamės elektroninio verslo vystymu nuo pat kūrimo stadijos. Interneto svetainių kūrimas šiandien yra daugiau nei tik intuityvus darbas. Norint išsiskirti rinkoje privalu išmanyti klientų aptarnavimo bei elektroninės prekybos subtilybes, tad internetinių parduotuvių kūrimo darbus patikėkite Adisofto profesionalams!

Elektroninės parduotuvės ir jų vystymas 0

Elektroninių Parduotuvių Kūrimas. 

E-komerciją sudaro atskiros sudėtinės dalys, todėl mūsų darbas yra užtikrinti, kad patrauklus dizainas, patogus naudojimas ir pritaikymas mobiliems įrenginiams atitiktų šiuolaikinius elektroninės komercijos principus.

Elektroninėje parduotuvėje klientas turi greitai ir patogiai rasti reikiamą informaciją, taigi funkcionalumas ir UI/UX sprendimai čia atlieka svarbų vaidmenį. Siekiame, kad minimaliomis sąnaudomis galėtumėte maksimaliai suefektyvinti vykdomą veiklą ir pagerinti pelno maržos bei darbo našumo rodiklius.

Elektroninės parduotuvės ir jų vystymas 1

B2B E-Komercijos Projektų Kūrimas. 

Elektroniniai pardavimai – viena perspektyviausių šių dienų verslo krypčių. Taip pat, kaip ir elektroninė parduotuvė, jūsų prekės bei jų valdymas taps kasdieniu jūsų rūpesčiu, tačiau Adisoftas padės jums ir čia!

B2B platforma, išmanus ir efektyvus prekių identifikavimas, periodinių užsakymų valdymas, likučiai realiu laiku, konfigūratoriai, mobilumas bei interaktyvi komercija pagreitins jūsų verslo procesus, padės lengviau surasti naujų partnerių, aplenkti konkurentus ir įgyti pranašumą.

Elektroninės parduotuvės ir jų vystymas 2

Projektų Vystymas. 

Ne paslaptis, kad tikslingai orientuotos internetinės parduotuvės yra žymiai efektyvesnės ir lemia geresnius konversijos rodiklius. Vykdydami internetinių svetainių vertinimą ir optimizavimą atliekame reikiamus hostingo, priežiūros, SEO, automatizavimo, sinchronizacijos su buhalterinėmis sistemomis veiksmus, dizaino pakeitimus bei naujų funkcijų integravimą su esama sistema.

Elektroninė prekyba šiandien vis dar gali būti palankia terpe verslui ir panašu, kad ši tendencija išliks, todėl turėdami modernią elektroninę parduotuvę galėsite pilnai susikoncentruoti į verslo valdymą ir nesirūpinti pašaliniais dalykais.

adisoft logoodoo logooctober badgesucuri badgeespo crmaward gif

Adisoft studija

Ulonų g. 5, LT-08240 Vilnius

Bendraukime

linkedin whiteLinkedInfacebook whiteFacebook
©2024. Visos teisės saugomos.
Privatumo politika