Elektroninės parduotuvės ir jų vystymas

Jūsų internetinė parduotuvė nefunkcionuoja taip, kaip to tikėjotės? Labai realu, kad jūsų elektroninė parduotuvė neatitinka pagrindinių šiandieninių e-prekybos standartų. B2B pardavimai šiandien sudaro vis didesnę e-komercijos dalį, todėl Adisofto IT specialistų komanda kuria naujus ir padeda tobulinti jau veikiančius e-komercijos projektus.

Mūsų įgyvendinami projektai yra kuriami išanalizuojant ir perteikiant konkretaus verslo stilių. Esame įsitikinę, kad nėra vieno recepto, kuris būtų tinkamas visoms industrijoms, todėl pasitelkiame savo specialistų kūrybiškumą, šiuolaikinius UX/UI bei vidinius SEO sprendimus tam, jog sukurtume išskirtinę vartotojų patirtį naudojantis jūsų svetaine. Elektroninių parduotuvių kūrimas – neatsiejama mūsų kasdienio darbo dalis.

Susisiek su mumis

Padidinkite e-prekybos efektyvumą pasinaudodami šiuolaikiškais elektroninės parduotuvės kūrimo ir vystymo sprendimais. Remdamiesi mūsų verslo analitikų atliktų analizių duomenimis galime greitai identifikuoti jūsų internetinės parduotuvės trūkumus ir pasiūlyti efektyvius optimizavimo sprendimus, kurie iš naujo prikels jūsų verslą. Nuo pagrindų kuriame ne tik interneto svetainės dizainą, bet ir rūpinamės elektroninio verslo vystymu nuo pat kūrimo stadijos. Interneto svetainių kūrimas šiandien yra daugiau nei tik intuityvus darbas. Norint išsiskirti rinkoje privalu išmanyti klientų aptarnavimo bei elektroninės prekybos subtilybes, tad internetinių parduotuvių kūrimo darbus patikėkite Adisofto profesionalams!

svetainiu-kurimas

Elektroninių Parduotuvių Kūrimas. E-komerciją sudaro atskiros sudėtinės dalys, todėl mūsų darbas yra užtikrinti, kad patrauklus dizainas, patogus naudojimas ir pritaikymas mobiliems įrenginiams atitiktų šiuolaikinius elektroninės komercijos principus.

Elektroninėje parduotuvėje klientas turi greitai ir patogiai rasti reikiamą informaciją, taigi funkcionalumas ir UI/UX sprendimai čia atlieka svarbų vaidmenį. Siekiame, kad minimaliomis sąnaudomis galėtumėte maksimaliai suefektyvinti vykdomą veiklą ir pagerinti pelno maržos bei darbo našumo rodiklius.

B2B E-Komercijos Projektų Kūrimas. Elektroniniai pardavimai – viena perspektyviausių šių dienų verslo krypčių. Taip pat, kaip ir elektroninė parduotuvė, jūsų prekės bei jų valdymas taps kasdieniu jūsų rūpesčiu, tačiau Adisoftas padės jums ir čia!

B2B platforma, išmanus ir efektyvus prekių identifikavimas, periodinių užsakymų valdymas, likučiai realiu laiku, konfigūratoriai, mobilumas bei interaktyvi komercija pagreitins jūsų verslo procesus, padės lengviau surasti naujų partnerių, aplenkti konkurentus ir įgyti pranašumą.

Projektų Vystymas. Ne paslaptis, kad tikslingai orientuotos internetinės parduotuvės yra žymiai efektyvesnės ir lemia geresnius konversijos rodiklius. Vykdydami internetinių svetainių vertinimą ir optimizavimą atliekame reikiamus hostingo, priežiūros, SEO, automatizavimo, sinchronizacijos su buhalterinėmis sistemomis veiksmus, dizaino pakeitimus bei naujų funkcijų integravimą su esama sistema.

Elektroninė prekyba šiandien vis dar gali būti palankia terpe verslui ir panašu, kad ši tendencija išliks, todėl turėdami modernią elektroninę parduotuvę galėsite pilnai susikoncentruoti į verslo valdymą ir nesirūpinti pašaliniais dalykais.

Atlikti darbai

Tinklapių aptarnavimo darbai

TPP1

99 €

per mėn.+pvm

 • 45 €/val. Papildomų valandų tarifas
 • iki 48 val. Reakcijos laikas
 • iki 36 val. Sprendimo laikas
 • iki 2 val./mėn Pateiktos užklausos kainos pateikimas arba smulkūs darbai
 • Užklausimas priimamas: el. paštu, savitarnos sistemoje CRM

Turinio sukėlimas

Apmokymai / instrukcijos

Konsultacijos TVS naudojimosi klausimais

Google Analytics sukonfigūravimas

Tinklapio, el. pašto talpinimas (10gb)

TPP2

199 €

per mėn.+pvm

 • 45 €/val. Papildomų valandų tarifas
 • iki 24 val. Reakcijos laikas
 • iki 18 val. Sprendimo laikas
 • iki 4 val./mėn Pateiktos užklausos kainos pateikimas arba smulkūs darbai
 • Užklausimas priimamas: el. paštu, savitarnos sistemoje CRM

Visos TPP1 paslaugos

Pateikto turinio sumaketavimas

Virusų valymas / priežiūra

Reklaminių banerių ruošimas

Dizaino darbai

TPP3

299 €

per mėn.+pvm

 • 40 €/val. Papildomų valandų tarifas
 • iki 8 val. Reakcijos laikas
 • iki 4 val. Sprendimo laikas
 • iki 8 val./mėn Pateiktos užklausos kainos pateikimas arba smulkūs darbai
 • Užklausimas priimamas: el. paštu, savitarnos sistemoje CRM

Visos TPP1 ir TPP2 paslaugos

Automatinės ataskaitos

Vidinė SEO optimizacija

Pardavimų skatinimo konsultacijos

Papildomų modulių diegimas

Suplanuokime susitikimą