Verslo valdymo sistemos - Adisoft
230
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-230,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Verslo valdymo sistemos

EDI duomenų mainai

Adisoft EDI (Electronic Data Interchange) sprendimai padės Jūsų verslui pamiršti kasdienes verslo operacijas ir sutelkti dėmesį į verslo udgymą. Mes pasirūpiname elektroniniais duomenų mainais, sujungiame tiekėjus ir pirkėjus. Mumis pasitiki įvairaus dydžio įmonės, nuo mažų verslų, kurie stengiasi sutaupyti automatizuodami užsakymo procesą iki didelių įmonių, kuriose kasdieninės operacijos privalo būti automatizuotos siekiant verslo našumo.

CRM sistemos diegimas

CRM sistema yra programinė įranga, kurioje saugoma informacija apie klientus ir perspektyvias sąveikas su darbuotojais. Stebimi rinkodaros ir pardavimo kontaktiniai taškai, suteikiantys daugiau dėmesio kliento veiklai ir atsiliepimams. Įsidiegę CRM, galėsite visapusiškai valdyti kliento duomenis, prognozuoti pardavimus ir gauti ataskaitas, skirstyti klientus ir organizuoti pardavimo procesą. Mes užtiksinsime, kad CRM sistema būtų pritaikyta pagal Jūsų įmonės specifiką ir poreikius.

Verslo valdymo sistemų įdiegimas

Procesų optimizavimas, Įgyvendinti unikalūs informacinių technologijų sprendimai daž ai padeda spręsti iškilusias verslo problemas. Mes orientuojamės į tų problemų analizę ir pasiūlome jų sprendimo būdus.

Programavimo sprendimai

Mes kuriame nestandartinius modulius atvirojo kodo turinio valdymo sistemoms kaip WordPress, Magento, Prestashop, October CMS ir kitoms Turinio valdymo sistemoms. Ir pagal specialius poreikius kuriam projektus ant Laravel, CodeIgniter, Symfony web karkasų. Kilus poreikiui galime išaudituoti programinį kodą ir tęsti pradėtus darbus. Mes kuriame ir mobiliąsias programėles, leidžiančias įprastas paslaugas atlikti daug greičiau ir patogiau.

Pasikalbėkime apie Jūsų verslo perspektyvas!

Mes mėgstame individualius ir veiksmingus sprendimus, padedančius vystyti klientų verslą