SEO paslaugos - Adisoft
620
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-620,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

SEO paslaugos

SEO optimizavimas ir Google AdWords reklama

Konkurencinis pranašumas įgyjamas internete tik užimant aukštas pozicijas Google paieškos sistemoje. Savo klientams teikiame profesionalias SEO paslaugas, sertifikuotas Google Adwords ir Google Analytics paslaugas.

Tinklapio SEO auditas

Išsami svetainės SEO analizė leidžia priimti pagrįstus sprendimus, leisiančius greičiau ir efektyviau / tikslingai pagerinti Jūsų svetainės reitingus paieškos sistemose. Audito metu analizuojamas svetainės kodas, nustatomi kiti tinklapio elementai, kuriuos būtina patobulinti ir pritaikyti prie naujausių Google paieškos algoritmų kriterijų.

Išorinė SEO optimizacija

Pagrindinis išorinės optimizacijos tikslas – kurti kokybiškas atgalines nuorodas naudojant tinkamus raktinius žodžius. Itin svarbu į savo tinklapį surinkti, kuo daugiau nuorodų, tačiau svarbiausia pasirinkti tokias nuorodas iš svetainių, kurių tematika ir turinys yra panašus į Jūsų svetainės.

Konkurencinė rinkos analizė

Yra svarbu įvertinti visą informaciją, esančią rinkoje, savo konkurentų stipriąsias ir silpnąsias vietas. Tokiu būdu galime nustatyti teisingą (efektyvią, produktyvią, daug žadančią) kryptį ir galimybes Jūsų verslui internete. Pagal Jūsų įmonės ypatumus, rinką, konkurentus, klientų poreikius ir paieškas paruošiame visą informaciją ir parengiame starteginį SEO planą.

Vidinė SEO optimizacija

Vidinės SEO optimizacijos dėka vartotojai atvedami tikslingai į Jūsų tinklapį, lengvai randa tai, ko ieško, greitai perpranta svetainę ir randa būtent tai, ko ieškojo. Atliekant vidinę SEO optimizaciją visada atsižvelgiame į naujausias Google tendencijas. Atliekama raktinių žodžių analizė, parenkamos tikslinės frazės, kurios atitinka puslapių tematiką, teisingai sudaromos vidinės nuorodos. Pasiekiate aukštesnę svetainės poziciją būtent dėl raktinių žodžių ir padidinate lankytojų srautą bei pritraukiate galbūt būsimus klientus, kuriuos domina jūsų pasiūlymai.

Pasikalbėkime apie Jūsų verslo perspektyvas!

Mes mėgstame individualius ir veiksmingus sprendimus, padedančius vystyti klientų verslą