Paslaugos - Adisoft
359
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-359,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Paslaugos

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Elektroniniai pardavimai - viena perspektyviausių šių dienų verslo krypčių. Patrauklus dizainas, patogus naudojimas ir pritaikymas mobiliems įrenginiams yra pagrindiniai kriterijai, lemiantys el. parduotuvės sėkmę.

Interneto svetainių kūrimas

Vizualus dizaino sprendimas bei profesionalus ir aiškus pateikimas – pagrindinis konkurencingumo kriterijus. Visi mūsų įgyvendinami projektai yra kuriami išanalizuojant ir perteikiant Jūsų verslo stilių ir tikslus.

SEO optimizavimas ir Google AdWords reklama

Konkurencinis pranašumas įgyjamas internete tik užimant aukštas pozicijas Google paieškos sistemoje. Savo klientams teikiame profesionalias SEO paslaugas, sertifikuotas Google Adwords ir Google Analytics paslaugas.

Tinklapio SEO auditas

Išsami svetainės SEO analizė leidžia priimti pagrįstus sprendimus, leisiančius greičiau ir efektyviau / tikslingai pagerinti Jūsų svetainės reitingus paieškos sistemose. Audito metu analizuojamas svetainės kodas, nustatomi kiti tinklapio elementai, kuriuos būtina patobulinti ir pritaikyti prie naujausių Google paieškos algoritmų kriterijų.

Išorinė SEO optimizacija

Pagrindinis išorinės optimizacijos tikslas – kurti kokybiškas atgalines nuorodas naudojant tinkamus raktinius žodžius. Itin svarbu į savo tinklapį surinkti, kuo daugiau nuorodų, tačiau svarbiausia pasirinkti tokias nuorodas iš svetainių, kurių tematika ir turinys yra panašus į Jūsų svetainės.

Verslo valdymo sistemų įdiegimas

Procesų optimizavimas, Įgyvendinti unikalūs informacinių technologijų sprendimai daž ai padeda spręsti iškilusias verslo problemas. Mes orientuojamės į tų problemų analizę ir pasiūlome jų sprendimo būdus.

Programavimo sprendimai

Mes kuriame nestandartinius modulius atvirojo kodo turinio valdymo sistemoms kaip WordPress, Magento, Prestashop, October CMS ir kitoms Turinio valdymo sistemoms. Ir pagal specialius poreikius kuriam projektus ant Laravel, CodeIgniter, Symfony web karkasų. Kilus poreikiui galime išaudituoti programinį kodą ir tęsti pradėtus darbus. Mes kuriame ir mobiliąsias programėles, leidžiančias įprastas paslaugas atlikti daug greičiau ir patogiau.

WEB dizaino pritaikymas mobiliesiems įrenginiams

Pasaulinės tendencijos jau kuris laikas rodo, kad verta eiti “mobile first” keliu. Daugiau nei pusė interneto vartotojų vykdo paiešką mobiliuosiuose įrenginiuose. Jau ne vienerius metus, vienas iš paieškos sistemų reitingavimo kriterijų – privaloma mobilioji versija ar prisitaikantis dizainas (responsive). Mes nepaleidžiame projekto iki kol mūsų darbai būna pritaikyti mobiliesiems įrenginiams (planšetėms ir telefonams).

Dizaino maketavimas

Elektroniniai atvirukai, WEB dizainas, firminis stilius ir kiti dizaino sprendimai mūsų kasdienybė.

Konkurencinė rinkos analizė

Yra svarbu įvertinti visą informaciją, esančią rinkoje, savo konkurentų stipriąsias ir silpnąsias vietas. Tokiu būdu galime nustatyti teisingą (efektyvią, produktyvią, daug žadančią) kryptį ir galimybes Jūsų verslui internete. Pagal Jūsų įmonės ypatumus, rinką, konkurentus, klientų poreikius ir paieškas paruošiame visą informaciją ir parengiame starteginį SEO planą.

Vidinė SEO optimizacija

Vidinės SEO optimizacijos dėka vartotojai atvedami tikslingai į Jūsų tinklapį, lengvai randa tai, ko ieško, greitai perpranta svetainę ir randa būtent tai, ko ieškojo. Atliekant vidinę SEO optimizaciją visada atsižvelgiame į naujausias Google tendencijas. Atliekama raktinių žodžių analizė, parenkamos tikslinės frazės, kurios atitinka puslapių tematiką, teisingai sudaromos vidinės nuorodos. Pasiekiate aukštesnę svetainės poziciją būtent dėl raktinių žodžių ir padidinate lankytojų srautą bei pritraukiate galbūt būsimus klientus, kuriuos domina jūsų pasiūlymai.

EDI duomenų mainai

Adisoft EDI (Electronic Data Interchange) sprendimai padės Jūsų verslui pamiršti kasdienes verslo operacijas ir sutelkti dėmesį į verslo udgymą. Mes pasirūpiname elektroniniais duomenų mainais, sujungiame tiekėjus ir pirkėjus. Mumis pasitiki įvairaus dydžio įmonės, nuo mažų verslų, kurie stengiasi sutaupyti automatizuodami užsakymo procesą iki didelių įmonių, kuriose kasdieninės operacijos privalo būti automatizuotos siekiant verslo našumo.

CRM sistemos diegimas

CRM sistema yra programinė įranga, kurioje saugoma informacija apie klientus ir perspektyvias sąveikas su darbuotojais. Stebimi rinkodaros ir pardavimo kontaktiniai taškai, suteikiantys daugiau dėmesio kliento veiklai ir atsiliepimams. Įsidiegę CRM, galėsite visapusiškai valdyti kliento duomenis, prognozuoti pardavimus ir gauti ataskaitas, skirstyti klientus ir organizuoti pardavimo procesą. Mes užtiksinsime, kad CRM sistema būtų pritaikyta pagal Jūsų įmonės specifiką ir poreikius.

Pasikalbėkime apie Jūsų verslo perspektyvas!

Mes mėgstame individualius ir veiksmingus sprendimus, padedančius vystyti klientų verslą