Adisoft logo

Odoo

Atviro kodo ERP ir CRM sistema, turinti atskirus kliento ir serverio komponentus. Programa paremta modulių sistema, galima pritaikyti įmonėms dirbančioms įvairiose pramonės ir paslaugų srityse.

SUSISIEK SU MUMIS

Kodėl pasirinkome Odoo?

Pasirinkome Odoo - geriausią verslo valdymo sprendimą, su kuriuo mūsų įmonė gali laisvai plėstis ir pakelti mūsų klientų aptarnavimą į dar aukštesnį lygį.

Odoo ERP (išteklių valdymo) sistema išsiskiria kaip viena iš patogiausių ir lankščiausių sistemų.

Odoo ERP sistema veikia moduline sistema. Tai reiškia, kad skirtingi verslo procesai yra integruoti į skirtingus modulius, tokius kaip CRM, HR (žmogiškieji ištekliai), atsargų valdymas, nuosavo garažo valdymas, rinkodara, apskaita ir t.t.

Odoo nėra tik atskirų programėlių ir modulių rinkinys - ji yra pilnai integruota su visais verslo procesais. Nuo gamybos, iki pardavimų komandos, iki elektroninės prekybos. Odoo užtikrina, kad visi verslo skyriai ir procesai būtų pilnai susieti.

Atvirojo kodo Odoo programinė įranga yra itin lanksti ir siūlo milžiniškas galimybes pritaikytiems sprendimams. Šios galimybės leidžia įmonėms susikurti tobulus sprendimus savo verslo procesams ir nestandartiniems įmonės reikalavimams.

Galima pasirinkti vieną iš trijų įdiegimo (hosting’o) tipų: debesies pagrindo (angl. cloud-based), vietinį (angl. on-premise) arba hibridinį (Odoo.sh).

Odoo yra geriausias pavyzdys itin konkurencingos ir skaidrios kainodaros struktūros.

Odoo sistema yra paprasta ir intuityvi, net ir tiems, kurie su ja susiduria pirmą kartą.

adisoft logoodoo logooctober badgesucuri badgeespo crmaward gif

Adisoft studija

Ulonų g. 5, LT-08240 Vilnius

Bendraukime

linkedin whiteLinkedInfacebook whiteFacebook
©2024. Visos teisės saugomos.
Privatumo politika